Niečo o mne

Kto sa ukrýva za tvorbou stránky Web Ideas?

Vlado Pavlík

Som nadšenec pre online marketing, ktorý cez deň pracuje pre svetové slovenské SEO nástroje Mangools a po večeroch tvorí webstránky a píše tento blog.

Neustále sa rád učím nové veci a vŕtam do čohokoľvek čo súvisí s webom.

Blog Web Ideas píšem s cieľom vytvoriť miesto, kde ľudia, ktorí si chcú vytvoriť vlastnú webstránku, nájdu pomoc a užitočné tipy a návody.

V dnešnej dobe si každý, kto má čas a chuť, základné technické zručnosti a zmysel pre dizajn dokáže spraviť jednoduchú webstránku bez programovania. V prípade, že vám niečo z týchto vecí chýba, rád vám pomôžem.

Prečo to robím (zadarmo)?

Prečo by som niekomu poskytoval užitočné informácie a nič za to nechcel?

 Baví ma to

Baví ma písať články, hrať sa s dizajnom, sledovať úspešnosť jednotlivých článkov, komunikovať s ľuďmi, ktorí majú podobné záujmy ako ja. Sám sa pri tom učím a zdokonaľujem v tvorbe webu, v online marketingu a optimalizácii pre vyhľadávače (SEO).

 Affiliate

Hoci priamo neponúkam konkrétny produkt, cez tzv. affiliate partnerské programy mám určitý podiel na tom, ak kúpite nejaký z produktov, ktoré som vám odporučil, pričom vás to nestojí ani o cent viac.

Môžete sa pýtať – nesnaží sa mi iba predať mačku vo vreci s vidinou jednoduchého zisku? – a je to legitímna otázka. Odpoveď však nechám na vás. Verím, že sami spoznáte, že produkty ktoré odporúčam som sám vyskúšal, považujem ich za kvalitné a snažím sa o objektívne zhodnotenie ich plusov a mínusov.

  Moje služby

Blog Web Ideas je zameraný najmä na ľudí, ktorí si chcú vytvoriť vlastnú webstránku. Ak však niekto zistí, že na to všetko nemá čas, chuť, alebo je to pre neho príliš komplikované, ponúkam svoje služby. Verím, že ak si získam vašu dôveru tvorbou užitočného obsahu, je väčšia pravdepodobnosť, že sa na mňa obrátite v prípade, ak sa predsa len rozhodnete prenechať tvorbu vašej stránky niekomu skúsenejšiemu.

A ak nie? Nič sa nedeje, tvorba webstránok nie je môj hlavný zdroj príjmu, takže nie som odkázaný na to, aby som vám svoje služby na tomto webe silou-mocou predal. Ako som spomínal vyššie, v prvom rade to robím preto, lebo ma to baví 🙂

“V dnešnej dobe si každý, kto má čas a chuť, základné technické zručnosti a zmysel pre dizajn dokáže spraviť jednoduchú webstránku či blog bez programovania.”